unsplash-s4vuMuapk4Y-me

Hallitus

Puheenjohtaja: Timo Savilaakso

Varapuheenjohtaja: Jarkko Hirvonen

Sihteeri: Tarja Savilaakso

Taloudenhoitaja: Tarja Savilaakso

Kalustonhoitajat: Hannu Kallio & Marko Kääriäinen

Koulutus / valmennus / tutkinnot: Marko Kääriäinen

Nuoriso: Timo Savilaakso

Facebook: Hallitus

Kotisivut: Timo Savilaakso, Tarja Savilaakso, Tero Savilaakso

Sähköpostitiedotus: Vesa Leino & Tarja Savilaakso

Jäsenrekisteri: Vesa Leino

Taloudellisuusajo: Timo Savilaakso

Autosuunnistus: Hallitus

JM-luokka: Jarkko Hirvonen

Nopeus: Marko Anttonen & Marko Kääriäinen

Ralli: Timo Savilaakso & Marko Anttonen

Rata: Antti Manninen

Toimitsijakilpailu: Timo Savilaakso, Tero Savilaakso


HALLITUKSEN YHTEYSTIEDOT:

Timo Savilaakso     timo.savilaakso@hotmail.com     0405509932
Marko Anttonen                                      0407731462

Tarja Savilaakso     tynde63@gmail.com              0400954424

Hannu Kallio          hannu.kallio5@gmail.com       0405883425

Tuomas Lehto         tuomasxlehto@gmail.com         0405871035

Marko Kääriäinen     mk79motorsport@gmail.com       0403535739

Miia Kääriäinen       kaariainenmiia@gail.com       0443235848

 Anu Tunkkari         anu.tunkkari@gmail.com         0407495753 

Jarrko Hirvonen     jarkko.hirvonen1@gmail.com      0408414159


MUUT YHTEYSTIEDOT:

Vesa Leino     vesa.leino@phnet.fi     0400498499

Antti Manninen     antti@manninen.net      0400606416 

Yhteystiedot

Orimattilan Urheiluautoilijat ry

Artjärventie 201

16300 Orimattila


S.posti: orimattilanua@gmail.com

Toimisto

Toimisto on avoinna kuukauden ensimmäisenä maanantaina klo 18-20. Katso päivystyslistalta tarkemmat päivät.

© Orimattilan Urheiluautoilijat ry 2020. Kaikki oikeudet pidätetään.