white mansion

Hallitus

Puheenjohtaja: Jarkko Hirvonen

Varapuheenjohtaja: Timo Savilaakso

Sihteeri: Tarja Savilaakso

Taloudenhoitaja: Tarja Savilaakso

Kalustonhoitajat: Hannu Kallio & Jouko Karstila

Koulutus / valmennus / tutkinnot: Timo Savilaakso

Nuoriso: Tuomas Lehto

Facebook: Timo Savilaakso

Kotisivut: Timo Savilaakso, Tero Savilaakso

Sähköpostitiedotus: Vesa Leino & Tarja Savilaakso

Jäsenrekisteri: Vesa Leino

Taloudellisuusajo / tasanopeus: Timo Savilaakso

Autosuunnistus: Hallitus

JM-luokka: Jarkko Hirvonen

Nopeus: Tuomas Lehto

Ralli: Timo Savilaakso & Jarkko Hirvonen

Rata: Antti Manninen

Toimitsijakilpailu: Timo Savilaakso, Tero Savilaakso


HALLITUKSEN YHTEYSTIEDOT:

Jarrko Hirvonen     jarkko.hirvonen1@gmail.com      0408414156

Timo Savilaakso     timo.savilaakso@hotmail.com     0405509932
Jouko Karstila      jouko.karstila@icloud.com       0440559978

Tarja Savilaakso        tynde63@gmail.com           0400954424

Hannu Kallio          hannu.kallio5@gmail.com       0405883425

Tuomas Lehto          tuomasxlehto@gmail.com         040587103

Toni Kinni           toni--89@hotmail.com           0449870454


MUUT YHTEYSTIEDOT:

Vesa Leino     vesa.leino@phnet.fi     0400498499

Antti Manninen     antti@manninen.net      0400606416 

Yh­teys­tie­dot

Orimattilan Urheiluautoilijat ry

Artjärventie 201

16300 Orimattila


S.posti: orimattilanua@gmail.com

Toimisto

Toimisto on avoinna kuukauden ensimmäisenä maanantaina klo 18-20. Katso päivystyslistalta tarkemmat päivät.

© Orimattilan Urheiluautoilijat ry 2020. Kaikki oikeudet pidätetään.